נכסים מניבים

השכרה וניהול נכסים מניבים

קבוצת מנרב משכירה ומנהלת מתחמי משרדים, מסחר ותעשייה בהיקף כולל של כ- 330 אלף מ"ר (כולל עיר הבה"דים).

בכל אחד מנכסי הקבוצה, לקוחותינו נהנים משירותי ניהול ותחזוקה המוענקים על ידי צוותים מקצועיים ייעודיים, המהווים חלק מקבוצת מנרב, הנותנים מענה לצרכיהם השוטפים ודואגים לתחזוקת המבנה לאורך זמן.

לקוחותינו מכירים את כל צוותי הניהול והתחזוקה ומנהלים עמם קשר ישיר וקרוב לאורך כל הדרך – הכולל מענה זמין, אישי, איכותי ומקצועי, לכל פניה, וזאת מתוך מחויבות מלאה לסייע להם בתכנון עתידי ולספק מענה לצרכיהם המתפתחים במסגרת פורטפוליו הנכסים המגוון שלנו.

בהליך בניית המבנים שלנו הקפדנו על תכנון איכותי הכולל בין היתר חשיבה על ניהול יעיל של המבנה מבחינת ניצול משאבים כמו גם נראות ויכולת הוספת מערכות ושירותים נוספים על מנת לספק את צרכיהם המתעדכנים של לקוחותינו.

בין הנכסים המניבים של הקבוצה ניתן למנות את: קריית המדע והטכנולוגיה באשדוד, מנרב סנטר, מתחם מסחר באשדוד, פארק הביוטכנולוגיה במרכז הרפואי הדסה עין כרם בירושלים.

בימים אלו הקבוצה מקימה שני מבנים נוספים באשדוד (בהיקף של כ- 22,000 מ"ר) ומבנה לוגיסטי באזור התעשיה "מבוא כרמל", ליד צומת אליקים (בהיקף של כ 9,000 מ"ר) במקביל לעסקאות נוספות הנמצאות בשלבים מתקדמים הן בתחום הלוגיסטיקה והן בתחום התעסוקה והמסחר.

פרויקטים בתחום נכסים מניבים

צור קשר

מעוניינים לשאול שאלה?

לחלוק איתנו מידע?

כתבו לנו ונשוב אליכם בהקדם.

    *השדות המסומנים בכוכבית הינם חובה.