מנרב תשתיות

מנרב תשתיות מתמחה בתכנון וביצוע תשתיות לאומיות ועירוניות עבור לקוחות במגזר הממשלתי והלאומי, לרבות פרויקטי תשתית מורכבים, פרויקטים תחבורתיים כגון כבישים, גשרים ומנהרות, נמלי אוויר ועוד.

המוניטין של קבוצת מנרב, יחד עם הניסיון והמחויבות רבת השנים לבניית עתידה של ישראל, באים לידי ביטוי בכל אחד מהפרויקטים המבוצעים על ידי מנרב תשתיות ומהווים בסיס איתן להיותה של מנרב תשתיות אחת מחברות התשתית המובילות בישראל, המנהלת צבר פרויקטים גדול.

תשתיות כמנוף לצמיחה

מדינת ישראל היא אחת מהמדינות הצומחות ב- OECD ולכן, תכנון ופיתוח תשתיות מהווים צורך בסיסי לצמיחה במקביל להיותם מנוף בפני עצמו.

אנו במנרב תשתיות גאים להיות שותפים להובלת צמיחה לאומית ומחויבים למצוינות לאורך כל הדרך: תכנון קפדני, המשלב חדשנות ויצירתיות, ביצוע חסר פשרות המשלב טכנולוגיות ופרקטיקות מובילות מהעולם, בקרת איכות קפדנית, ושיח פתוח ומפרה עם לקוחותינו.

ניסיון, איתנות ומקצוענות

מנרב תשתיות מעניקה ללקוחותיה צבר יתרונות ייחודי, המורכב מ:

  • ניסיון, ידע ומקצוענות שנצברו בפרויקטים מורכבים ומשמעותיים שתוכננו ובוצעו על ידי קבוצת מנרב במהלך שנות פעילותה.
  • תפיסה ניהולית חדשנית, השואבת השראה מתעשיות עתירות ידע ומצטיינת בגמישות, יעילות, ואיכות לאורך כל שרשרת הערך.
  • עוצמה ארגונית וחוסן פיננסי, המעניק לחברה יכולת לבחור ולהוביל פרויקטים מורכבים וארוכי טווח בתחום התשתית בישראל.

סוללים את הדרך להצלחה

כהשלמה לסל השירותים שמעניקה מנרב תשתיות ללקוחותיה, בייחוד בפרויקטי הדגל בתחום התשתיות כדוגמת הרכבות הקלות ופרויקט המטרו המקודם ע"י ממשלת ישראל, נרכשה השליטה בחברת דרך עפר טכנולוגיות שהינה חברה ותיקה המתמחה בעבודות תשתית מורכבות במרקם עירוני צפוף המספקת ללקוחותיה את הביטחון שהפרויקטים המבוצעים על ידה יסתיימו בזמן ובאיכות הגבוהה ביותר, לרווחת התושבים ותוך מזעור אי הנוחות הנגרמת כתוצאה מביצוע העבודות.

חברת דרך עפר טכנולוגיות הינה הקבלן המועדף על מזמיני העבודה כשמדובר בפרויקטים עירוניים מסובכים הדורשים ביצוע מהיר וסופר איכותי.

קבוצה של מומחים

מנרב תשתיות מהווה חלק מאחת הקבוצות הוותיקות והמנוסות בישראל בתחומי הבנייה והתשתיות. יחד עם אחיותיה: מנרב הנדסה, מנרב נדל"ן ומשב–ארדן מערכות, היא מובילה בהצלחה פרויקטים אינטגרטיביים מורכבים.

היכולת של מנרב תשתיות ליהנות מהניסיון והמומחיות של כל אנשי ונשות המקצוע בקבוצה ולאתר וליישם פתרונות מקרב החברות האחיות, מעניקות ללקוחותיה תובנות, פתרונות וביצועים חסרי תקדים.

הון אנושי: התשתית למצוינות

הדרך שלנו בכל אחד מהפרויקטים אותם אנו מובילים מתחילה בבניית צוות מנצח, המורכב ממומחים ממגוון תחומים.

כל אחת ואחד מחברי הצוות, הוותיקים והמנוסים מחד והצעירים החדשניים מאידך, מביאים לשולחן ניסיון מקיף לצד חשיבה יצירתית ודרכי פעולה חדשניות. כך אנו מעניקים ללקוחותינו פתרונות המשלבים את הניסיון והידע שלנו, ותפיסת עולם, פרקטיקות וכלים חדשניים ופורצי דרך.

מה שנבנה היום יעצב את המחר

העיסוק בתשתיות מחייב תשומת לב ומחשבה מעמיקה על העתיד, כפי שאנו מעצבים אותו היום. לכן אנו מקדישים מחשבה ומשאבים ניכרים לקידום קיימות ולשמירה על איכות הסביבה.

בין אם מדובר בבחירה של כלים, חומרים ופרקטיקות המקדמות ניצול מושכל של משאבי טבע וצמצום השפעות על הסביבה, ובין אם מדובר בתכנון ויצירת פתרונות השומרים על המארג הטבעי והאקולוגי, אנו חדורי אמונה כי כך אנו עומדים בסטנדרטים שהציבו לנו לקוחותינו ובאלה שהצבנו לעצמנו.

מחויבים ללוחות הזמנים, לתקציב ולאיכות

פרויקטים בתחום התשתית מאופיינים בפרקי זמן ממושכים, בתקציבי עתק ובמורכבות משמעותית. אנו במנרב תשתיות מאמינים כי ההצלחה נמדדת בכל אחד מהפרמטרים האלה, ומקפידים על עמידה בלוחות הזמנים, בתקציבים ובאיכות עליהם התחייבנו.

אנו עושים זאת באמצעות מערך אבטחת איכות קפדני, המהווה חלק אינטגרלי לאורך כל המסע היזמי, ובאמצעות מעורבות ישירה של שדרת ההנהלה של הקבוצה והחברה בכל אחד מהפרויקטים.