מנרב הנדסה

מנרב הנדסה הינה מחברות הקבלנות והביצוע מהגדולות והמובילות בישראל. החברה מבצעת עבודות קבלניות מורכבות ורחבות היקף עבור המגזר הציבורי, העסקי והפרטי לחברות הבנות בקבוצה וליזמים מובילים בתחום הנדל"ן בישראל.

מנרב הנדסה הינה בעלת ניסיון, ידע ומקצוענות בביצוע מגוון עצום של פרויקטי בנייה בתחום המשרדים, המגורים, התעסוקה, המסחר, התעשייה, מוסדות ומרכזים רפואיים, מבני הציבור ומבנים פונקציונליים אחרים.

האתגר הוא הדלק שלנו

עובדי מנרב הנדסה מגשימים מידי יום חזון אדריכלי ותכנוני, ומעניקים ללקוחות הקבוצה ושותפיה איכות ביצוע חסרת פשרות, שותפות לדרך, שירות מקצועי ומהימן וביטחון מלא בתהליך ובתוצאה.

הניסיון שצברנו, יחד עם הסקרנות והשאיפה לחדש, לשכלל ולקבוע סטנדרטים חדשים, מובילים אותנו לבחור בפרויקטים שימצו את היתרונות שלנו, יאתגרו את כלל הצוותים בחברה, ויובילו לפריצות דרך בתחום הביצוע.

איתנות פיננסית וארגונית

מנרב הנדסה נהנית מאיתנות פיננסית ותפעולית המאפשרת לה לבצע את הפרויקטים ולהשלימם באופן המיטבי, תוך שמירה קפדנית על עמידה בתקציב ובמרכיביו, השלמת הפרויקט בלוחות הזמנים שהוגדרו, הקפדה חסרת תקדים על איכותו ועל בטיחות הצוותים והסביבה העוטפת אותו.

חיים את האתרים

אתרי הבנייה הם המקומות בהם החברה שלנו צומחת. המנהלים במטה החברה, יחד עם מנהלי הפרויקטים, המהנדסים, מנהלי העבודה ושאר אנשי צוות הביצוע מובילים ומנהיגים את צוותי העבודה, מפקחים על התהליכים, החומרים וההתקדמות של הפרויקט ומוודאים כי הוא מתנהל לפי הסטנדרטים המחמירים לאיכות ולשמירה על יעדי התקציב ולוחות הזמנים.

מנהלים תהליכי אבטחת איכות קפדניים

אנו במנרב הנדסה מיישמים מתודולוגיה לאורך כל תהליכי הביצוע על מנת להבטיח הן את הדרך והן את התוצאה.

אנו מובילים סטנדרטיזציה של תהליכים, חומרי בניה ושיטות יישום, מבצעים מבדקי איכות לאורך כל שלבי הפרויקט, ומנהלים בקרה קפדנית על השגרה באתר, על שלבי ההתקדמות ועל הצוותים.

לצד כל אלה, מערך שירות הלקוחות שלנו מעניק מענה, הכולל אבחון התקלות, תיקונם וביצוע תחקיר שנועד לספק תובנות להמשך.

תקשורת מתמשכת עם הלקוחות

תהליכי ביצוע איכותיים מחייבים שיח מתמשך וכן עם הלקוחות, שמטרתו לאפשר להם לקבל החלטות קריטיות במועדן, ולאפשר ליזם להעניק מענה איכותי וגמיש לאורך כל הביצוע.

מנרב הנדסה מקדישה משאבים ניכרים ליצירת התשתית הדרושה לשיח זה, באמצעות מערך שירות לקוחות זמין המורכב מנשות ואנשי מקצוע. כך אנו מוודאים כי נוכל לקדם את הפרויקט בקצב שנקבע לו, לצד הבטחת שביעות הרצון של הלקוח הן מהתהליך והן מהתוצאה.

בטיחות מעל הכל

לכל אחד מהמבנים שאנו בונים, בין אם הוא מיועד למגורים ובין אם הוא מבנה ציבורי רחב היקף, יש השפעה עצומה על האנשים שבונים אותו, עובדים בו, וחיים מסביבו.

מנרב הנדסה מנהלת מדיניות קפדנית שמטרתה להבטיח את שלומם של כולם: של המנהלים והצוותים באתרי הבניה, של האנשים החיים בסביבתם, ושל הסביבה העוטפת אותם.

הצוות המנצח

הפסיפס האנושי המרכיב את מנרב הנדסה הוא הקלף המנצח שלנו. לכן אנו מנהלים תהליכי גיוס, הכשרה וקידום שמטרתם להוות בית לאנשי ונשות המקצוע המובילים בישראל בתחום הקבלנות והביצוע.

הצוות של החברה מורכב מתמהיל של בעלי מקצוע מנוסים ומצליחים בזכות היצירתיות שלהם, המובילים יחד חדשנות בתחום, לצד הקפדה מחמירה על תהליכי עבודה, איכות ושירות.