משב-ארדן מערכות

משב-ארדן מערכות הינה מהחברות הוותיקות והמובילות בישראל המבצעת פרויקטים פורצי דרך בתחום המיזוג, הקירור, החשמל והאינסטלציה, ומעניקה, ברמה היומית, שירותים למאות לקוחותיה ברחבי הארץ.

משב-ארדן נרכשה על ידי קבוצת מנרב בשנת 2022, במטרה להשלים את מעטפת השירותים והפתרונות שמעניקה מנרב ללקוחותיה. החברה מצטיינת בחדשנות ויצירתיות, באיתנות פיננסית ותפעולית ובשירות לקוחות מעולה.

אלקטרומכניקה: מערכת העצבים של המבנה

מערכות אלקטרומכניקה מהוות את מערכת העצבים של כל מבנה או מתקן, וכוללות את תשתיות החשמל, התקשורת, האינסטלציה והמים, מערכות האוורור ומיזוג האוויר, מערכות להתייעלות אנרגטית, מערכות לטיהור האוויר, וכן בקרת וניהול המבנה.

בכל אחד מהפרויקטים שלנו, אנו מציגים בפני הלקוחות את הפתרונות המתקדמים ביותר בתחום, וזאת לצד ייעוץ וליווי מקצועי ותכנוני בעל ערך מוסף, והכל מלווה במערך טכני ומעטפת שירות המעניקים ללקוח ביטחון מלא וראש שקט לשנים רבות.

מערכות קירור והקפאה חדשניות ויעילות

החברה מספקת מערכות קירור והקפאה מתקדמות המשלבות טכנולוגיות פורצות דרך, וכוללות מערכות בקרה מתקדמות ופתרונות המקדמים התייעלות אנרגטית.

בשנים האחרונות הובלנו פרויקטים חלוציים ששילבו מערכות חדשניות במרכזי הלוגיסטיקה המובילים בישראל עבור חברות ענק בתחום המזון ורשתות הקמעונאות הגדולות בישראל, כמו גם בחוות שרתים, וכן פריסת תשתיות מיזוג וקירור בפארקי תעשייה, מתקנים ביטחוניים מרכזים מסחריים ומתקנים תעשייתיים.

קיימות מייצרת רווח נקי

המערכות של לקוחותינו, מהוות את צרכני האנרגיה והמשאבים הגדולים ביותר בכל מבנה, קטן כגדול. לכן משקיעים בחברה משאבים ניכרים על מנת לעודד התייעלות אנרגטית התורמת לסביבה, למבנה ולהפחתה בהוצאות השוטפות של הלקוחות. כל זאת לצד מתן מענה מיטבי לאנשים החיים במבנים ובפרויקטים בהם אנו שותפים להקמה ומלווים בשירות.

אנשי המקצוע של החברה מציגים ללקוחות פתרונות בעלי ניצולת גבוהה יותר, מייעצים על דרכים וכלים לחסכון במשאבים, מייעצים בשגרה כיצד ניתן לייעל את המערכות הקיימות ומציגים דרכים להשיג סביבת עבודה נעימה ונוחה ועוד.

ידע הוא כוח, הכשרה היא הצלחה

איכות הפתרונות של משב ארדן תלויה במידת הידע והמקצוענות של הצוותים שלה ובשיתוף פעולה של החברה עם לקוחותיה. החברה מנהלת ומפעילה מערך הדרכה והכשרה שמטרתו להביא לשיפור מתמיד של שירותי החברה באמצעות השקעה באיכות ובמקצוענות אנשיה.

מערך ההדרכה וההכשרה של החברה כולל: מימון לימודי תעודה במכללות לטכנאים מצטיינים, תוכניות הדרכה שנתיות, ימי עיון, קורסים בארץ ובחו"ל, מפגשים והרצאות.

נציגת השירות הבלעדית של המותגים המובילים בעולם

משב ארדן גאה להוות נציגות השירות הבלעדית בישראל עבור טובי היצרנים בעולם בתחומי האלקטרו מכניקה. ביניהם:
Turbo – מהחברות המובילות בארה"ב בייצור מכונות ליצור ואגירת קרח לתעשייה המותאמים לפעולה עם אמוניה ; Kelvion – מתמחה בייצור יחידות לפיזור קור במבנה פלדה או אל-חלד המותאמות לפעולה עם תמלחת, אמוניה, דו תחמוצת הפחמן ועוד.
קבוצת חברות הנמנות על תאגיד הענק Johnson Controls:
Sabroe – חברה מובילה בתחום ייצור ציוד לקירור תעשייתי המתמחה בפתרונות בתחום הקירור וההקפאה באמצעות גז קירור טבעיים ; York – יצרנית ציוד למיזוג אוויר מרכזי, תעשייתי ומסחרי, כולל צ'ילרים מסוגים שונים, יחידות טיפול באוויר, יחידות מארז ועוד ; Frick – מהיצרניות הגדולות בעולם למדחסים בורגיים המיועדים למערכות קירור תעשייתי.

השירות מייצר ערך מוסף

משב-ארדן רואה בשירות ללקוחות פעילות ליבה בעלת חשיבות מכרעת הן לחברה והן ללקוח. כפועל יוצא, החברה מפעילה מערך שירות מתקדם הכולל אחזקה מונעת, מענה לתקלות, איתור כשלים עתידיים וייעוץ לשדרוג המערכת הכולל ניתוח עלות-תועלת במטרה להוביל תהליכי התייעלות אנרגטית ופיננסית.

מערך השירות של החברה מורכב ממוקדי שירות לקוחות המעניקים ללקוחות מענה איכותי, מקצועי ומהיר, וזאת בפריסה ארצית באמצעות ארבעה סניפי שירות אזוריים, מערך ניידות שירות, וצוותי טכנאים המוצבים באתרי הלקוחות.

האנשים מאחורי העשייה

משב ארדן מעסיקה את המומחים והמקצוענים של ענף המערכות. רבים מעובדיה המהווים את עמוד השדרה של החברה, עובדים בחברה עשרות שנים. הידע הנצבר אצל הוותיקים, מועבר לדור המיישם מיומנויות מעשיות מתקדמות תוך כדי תפקיד, ורוכש עם הזמן את הערכים והמקצוענות עליה מבוססת התרבות של החברה.

החברה רואה באנשים המצויים כל יום בפרויקטים ובשירות את הנכס המרכזי של החברה – ואנשים אלה הם שבנו וממשיכים לבנות את ההצלחה של החברה בקרב לקוחותיה ושותפיה בכל רחבי מדינת ישראל.