בית חולים רמב"ם, חיפה

פרטי הפרויקט
בית חולים רמב"ם
מזמין
חיפה
מיקום
הסתיים
סטטוס

תיאור הפרויקט

ביצוע חניון תת קרקעי + בית חולים חרום + שלד למבנה רפפורט אונקולוגיה וקרדיולוגיה.

חניון תת קרקעי:
חניון בשטח כולל של כ-58,000 מ״ר המתחלק על פני שלושה מפלסים. בחניון משולבות פונקציות תפעוליות ורפואיות שונות. מרבית שטחי החנייה התת קרקעית של החניון ישמשו בעת חירום כבית חולים ממוגן (חלק מתשתיות בית החולים המוגן נכללות במסגרת פרויקט זה). לחניון שלוש כניסות לרכב (אחת מהן תפעולית) ושלוש יציאות. החניון יחובר למבנים אחרים בבית החולים על ידי מספר מנהרות תת קרקעיות חלק מהחניון יבנה תחת רחוב עפרון (הרחוב הצמוד לפרויקט ממערב).

מבנים עיליים:
מעל החניון מתוכננים להבנות שלושה מבנים כדלקמן: בית חולים לילדים ע״ש רפפורט: (להלן: ״מבנה רפפורט״) מבנה בן 9 קומות בשטח כולל של כ-16,000 מ״ר בחלק הצפוני של המתחם, באתר אי. מבנה רב תכליתי: מבנה רב קומות (כ-20 קומות) בשטח כולל של כ-24,000 מ״ר (יבנה בעתיד). ביסוס וגרעינים במרתף נכללים במסגרת מכרז זה כחלק מבניית החניון באתר אי. מובהר כי כל יתר חלקי המבנה הרב תכליתי, למעט ביסוס וגרעינים במרתף, אינם מהווים חלק ממפרט זה.

מבנה אונקולוגיה/קרדיולוגיה:
מבנה בן 8 קומות בשטח כולל של כ-16,000 מ״ר. ביסוס וגרעינים במרתף נכללים במסגרת עבודות החניון, שלד המבנה העילי נכלל במסגרת מכרז זה כאתר בנפרד (אתר בי) וייבנו במסגרת החלק השני של הפרויקט. מנהרות תת-קרקעיות: מחוץ לאתר יבוצעו עבודות לחיבור המבנים העיליים והחניון ליתר בית החולים ע״י מנהרות תת-קרקעיות.
מבנה עתיר מערכות

צור קשר

מעוניינים לשאול שאלה?

לחלוק איתנו מידע?

כתבו לנו ונשוב אליכם בהקדם.

    *השדות המסומנים בכוכבית הינם חובה.