קבלנות ביצוע

איכות, בטיחות ומצוינות בביצוע

קבוצת מנרב מובילה ומנהלת פרויקטים פורצי דרך בהיקפם ובמורכבותם בתחום ההנדסה והקבלנות ביצוע, ובכללם פרויקטים למגורים, פרויקטים בתחום הבטחון, מבני משרדים, תעשיה ומסחר, מבני ציבור, קמפוסים, מבנים פונקציונליים ועוד.

המבנה הייחודי של הקבוצה, מעניק ללקוחותיה אפשרות ליהנות מביצוע אינטגרטיבי של הפרויקט, החל משלב השלד, דרך כלל המערכות ומרכיבי האלקטרומכניקה המשולבים בו ועבודות הגמר ועד למסירה של הפרויקט השלם ללקוח.

אנו גאים להביא לכל פרויקט את ההון האנושי שלנו, את הטכנולוגיות, החומרים ושיטות הבנייה המתקדמות בעולם, ואת המומחיות שלנו, הבאים כולם לידי ביטוי בשלבי התכנון, ההנדסה והביצוע. מדיניות האיכות של הקבוצה מיושמת בכל אחד מהפרויקטים באופן קפדני, לרבות סטנדרטיזציה של תהליכי ליבה, מבדקי איכות קפדניים בכל שלב ונוכחות אישית מתמדת של שדרת הניהול באתרי הביצוע.

לקוחות הקבוצה בתחום ההנדסה, הקבלנות והביצוע נהנים מהגמישות המחשבתית והתפעולית שלנו וממערך שירות לקוחות זמין וקשוב לאורך כל הדרך, זאת לצד מערכת יחסים קרובה ושיח פתוח באמצעותם, בין היתר, מסופקת להם תמונת מצב מלאה ועדכנית בכל עת. כל אלה לצד יישום מדיניות קפדנית שמטרתה להבטיח את שלומם של המנהלים וצוותי העבודה בשטח.

פרויקטים בתחום קבלנות ביצוע

צור קשר

מעוניינים לשאול שאלה?

לחלוק איתנו מידע?

כתבו לנו ונשוב אליכם בהקדם.

    *השדות המסומנים בכוכבית הינם חובה.