מנרב נדל"ן

מנרב נדל"ן הינה הזרוע היזמית של קבוצת מנרב ואמונה על פעילות החברה בארבעה אפיקים: יזמות למגורים, התחדשות עירונית, דיור להשכרה ארוכת טווח, הקמה וניהול נכסים מניבים.

החברה אמונה על אחד ממנועי הצמיחה המשמעותיים של החברה, ומובילה צבר פרויקטים מגוון ברחבי ישראל, ובכל אפיקי הפעילות היזמית, הן בתחום הנדל"ן למגורים והן בתחום הנדל"ן המניב.

ייזום פרויקטים למגורים

מאז הקמתה, קבוצת מנרב הינה אחת מהשחקניות המובילות בתחום היזמות למגורים. לאורך שנות פעילותה בנתה החברה אלפי יחידות דיור ברחבי הארץ.

המוניטין שצברה החברה מאז הקמתה בקרב רוכשי הדירות, נשען על העובדה כי החברה מנהלת את כל שרשרת הערך של הפרויקט, ולקוחותיה נהנים מתקשורת זמינה ואמינה עם אנשי מנרב.

האיתנות הפיננסית של הקבוצה, יחד עם המצוינות התכנונית והביצועית, מעניקה לרוכשים ביטחון וראש שקט לאורך כל התהליך – מהפגישה הראשונה במשרד המכירות, דרך שלבי הביצוע והאכלוס ולאורך כל תקופת הבדק.

התחדשות עירונית

מנרב נדל"ן פועלת בתחום ההתחדשות העירונית ומקדמת פרויקטים ברחבי הארץ, ביניהם: תל אביב, ירושלים, אשקלון, חולון, רמלה, פתח תקווה ועוד.

החברה מעמידה במרכז את בעלי הדירות במתחמים בהם היא פעילה באמצעות יצירת מערך ליווי ושירות קשוב ואישי, וגיבוש פתרונות יצירתיים המותאמים לצורכי הדיירים ולאתגרים איתם הם מתמודדים.

הניסיון והידע שצברה החברה בתחום התכנון והביצוע, מאפשר לה להוביל פרויקטים בתכנון יצירתי וחדשני, ולבצע אותם בסטנדרטים חסרי פשרות.
כל אלה, לצד יישום של חזון קהילתי ועירוני פורץ דרך.

דיור להשכרה ארוכת טווח

מנרב נדל"ן, מגייסת את הידע והמקצוענות בתחום הנדל"ן המניב והייזום למגורים לפרויקטים אותם היא מובילה בתחום ההשכרה ארוכת טווח ומצרפת אליהם תפיסה חדשנית הבאה לידי ביטוי בתכנון פרויקטים הכוללים מעטפת קהילתית ייחודית, שטחים משותפים מטופחים ומצוידים בתוך הבניינים ובמרחב הציבורי, שירותים נלווים לדייר ועוד.

בימים אלה מובילה החברה, בשותפות חברת מגוריט, שלושה פרויקטים במתכונת זו, ובהם כ- 460 יחידות דיור במוקדי הביקוש בישראל ובניהם: שכונת מלחה בירושלים, ראשון לציון ובאר יעקב. פרויקטים אלה כוללים דירות שיושכרו במסגרת הפרויקט הממשלתי דירה להשכיר, כמו גם דירות שיושכרו עצמאית.

נדל"ן מניב

מנרב נדל"ן יוזמת, בונה ומנהלת מתחמי תעסוקה, תעשייה, לוגיסטיקה ומסחר ברחבי ישראל. היקף הנכסים המניבים של החברה הינו כ- 80 אלף מ"ר, באשדוד ובמרכז הרפואי הדסה עין כרם ובימים אלה היא מקדמת פרויקטים נוספים בהיקף של עשרות אלפי מטרים רבועים.

בשל העובדה כי החברה מנהלת את כל שרשרת הערך היזמית של הפרויקט, לקוחותיה נהנים מפתרונות מותאמים באופן פרטני לאורך כל הדרך: משלבי התכנון, בהם הם מקבלים מענה לצרכים הייחודיים שלהם, דרך הביצוע וכלה בשירותי הניהול והאחזקה לאחר האכלוס, אותם מעניקה החברה עצמה.

הידע והמקצוענות שנצברו בשלבי התכנון והביצוע, מאפשרים לחברה לנהל את הנכסים באופן יעיל ולהעניק לדייריה חווית שירות מצטיינת וקשובה.

ניסיון, מומחיות והובלת תהליכים

הצוות של מנרב נדל"ן מגלם ניסיון ומיומנות באיתור עתודות הקרקע, יצירת והובלת תהליכי רכישה באמצעות מכרזים של רמ"י, עסקאות רכישה או עסקאות קומבינציה, והובלת תהליכי תכנון ורישוי יעילים.

אלה מעניקים לחברה את הכלים הדרושים על מנת למצות את הפוטנציאל היזמי בכל אחד מהפרויקטים שהיא מובילה, לתכנן פרויקטים מצליחים וליצור ערך מוסף עבור לקוחות החברה ושותפיה.

ניהול המסע היזמי לכל אורכו

ייחודה של מנרב נדל"ן היא בעובדה כי החברה מנהלת את כל המסע היזמי באופן עצמאי, ובאמצעות החברות האחיות בקבוצה. כך היא מגייסת את האיתנות התאגידית, העוצמה הפיננסית, המצוינות התכנונית והניסיון הנרחב והרב מימדי של הקבוצה, לכל אחד מהפרויקטים אותם היא מובילה.

לקוחות החברה, בין אם מדובר במשפחות הרוכשות או שוכרות בית, בעלי דירות בפרויקטים בהתחדשות עירונית או בחברות וארגונים השוכרים מתחמי תעסוקה, תעשייה או מסחר, נהנים מהמקצוענות והניסיון של החברה ושל החברות הבנות, ומרוויחים ביטחון מלא ושקט נפשי הנובעים מהאיתנות שלה.

שותפות היא כלי להצלחה

מנרב נדל"ן משתפת פעולה עם שחקנים מובילים בתחום הייזום והבנייה בישראל, מתוך ההכרה כי שיתופי פעולה יוצרים מציאות בה השלם שווה יותר מסכום חלקיו. החברה מובילה מגוון פרויקטים בשותפות עם יזמים מובילים בישראל בפרויקטים למגורים, במתחמי דיור להשכרה ארוכת טווח ובהתחדשות עירונית.

בכל אחד מהפרויקטים, האנשים של מנרב מביאים לשולחן את המיומנות והניסיון שנצברו בקבוצה, יחד עם נכונות לשלב כוחות ולקדם פרויקטים בכוחות משותפים ועם היכולת המוכחת להביא לפריצות דרך באמצעות שיח וערבות הדדית.