נכסים מניבים - מנרב

נדל נדל"ן מניב ומסחר

קבוצת מנרב מתאפיינת בניסיון רב שנים בתחומי הנדל"ן, התשתיות והתעשייה, ביכולות טכנולוגיות מתקדמות, בעוצמה פיננסית ובמעוף ניהולי אשר כל אלו מאפשרים לקבוצה לבצע פרויקטים רבים ומורכבים בישראל ובכל רחבי העולם. לחברה לקוחות גדולים כל ענפי המשק והיא משתפת פעולה עם החברות המובילות בישראל.

CITY TECH  מנרב – הרצליה

CITY TECH  הרצליה, הינו פרויקט משרדים בשילוב, מגורים ומסחר בצידה המערבי של הרצליה, במשולש שקודקודו בקניון שבעת הכוכבים מחלף איילון ותחנת הרכבת ברח' נורדאו. על מגרש של כ-145 דונם יוקמו כ- 350,000 מ"ר של מגדלי משרדים , בגובה של 55-60 קומות , 1500 יח"ד  ותחתם מסחר במפלס הקרקע לאורך הפארק. 

 

פארק המדע והטכנולוגיה –  CITY TECH  אשדוד

פארק המדע והטכנולוגיה – CITY TECH הינו פרויקט הדגל של חברת מנרב באשדוד. הפארק ממוקם בסמיכות לכביש 4, על עורק תחבורה ראשי וכמו כן, נמצא בסמיכות לנמל אשדוד. הפארק משתרע על שטח של כ-50 דונם ומאכלס כיום עסקים בתחומים שונים  משרדים ותעשיות עתירות ידע, תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים ביותר הנהוגים כיום בעולם. תכנון ארכיטקטוני מתקדם ביותר, המשלב נוחות ופונקציונליות מרביים. התכנון הגמיש של המבנים בפארק מאפשר יצירת סביבת עבודה אידיאלית לחברות השונות, ותכנון מפעלים עפ"י דרישות ספציפיות .
בכל המבנים משולבות מערכות תפעוליות באופן אינטגרלי המאפשרות יכולת תפקודית מקסימאלית. בבניינים משולבות גם הכנות למערכות מיזוג אוויר מרכזי, קווי תקשורת, מערכות חיסכון באנרגיה ומערכות שליטה ובקרה לתפעול ואחזקה ברמה הגבוהה ביותר. בין החברות השוכרות בפארק ניתן למצוא חברות בתחום ה"ביוטכנולוגיה", חברות "הייטק", "תעשייה מתקדמת", חברות שירותים שונות וכן חברות ספנות ושילוח בין-לאומיים.
החברות נהנות מהטבות ומענקים מעיריית אשדוד ומשרד התמ"ת  וכן מסביבת עבודה נעימה וייצוגית.
הפארק אשר נמצא בצמיחה מתמדת, מאפשר להנות מכל היתרונות של סביבת עסקים מתקדמת הפונה אל העתיד.
בפארק שורת שוכרת נוצצת דוגמת איי.בי.אמ, שטראוס, אלביט מערכות, סביון דיאגנוסטיקה, ויזה כאל, אלבטק ועוד…

מנרב סנטר – אשדוד

מנרב סנטר הינו מתחם חנויות אשר הוקם בשנת 1999 ומשתרע על שטח של כ- 25 דונם. קומת הקרקע במתחם כוללת 10,000 מ"ר שטח בנוי. הקומה העליונה נוספת כוללות  גם כ-10,000 מ"ר המחולקים לגדלים שונים.
המתחם מיועד לחנויות ורשתות. מנרב סנטר ממוקם במיקום מרכזי מתפתח ובעל סטנדרטים גבוהים. במתחם פועלים עסקים מסחריים רבים וביניהם ניתן למצוא רשתות מובחרות כגון שופרסל דיל, טרקלין חשמל, פרפקט ליין, תקשוב- CALL CENTER וחנויות רהיטים שונות.
המקום מציע פעילות עסקית מבוקר עד לילה, מאפשר נגישות לספקים ולקוחות, שטחי חנייה חופשיים ונרחבים הצמודים לחנויות ובסה"כ חווית קנייה נוחה.

 

 

ביו פארק ירושלים

הפארק הביוטכנולוגי JBP הוא פרי תכנון ארוך שנים ויוזמה משותפת של המרכז הרפואי הדסה עין כרם והאוניברסיטה העברית בירושלים יחד עם חברת מנרב אחזקות בע"מ.

הפארק ממוקם בסמיכות למתחם הרחב של המרכז הרפואי הדסה עין כרם ולתשתיות המפותחות של הפקולטה לרפואה של האוניברסיטה העברית בירושלים אשר כוללים את בתי הספר לרפואה, לרפואת שיניים, לרוקחות, לריפוי בעיסוק ובתי הספר לבריאות הציבור.

למידע נוסף לחץ כאן