נדל"ן מניב ומסחר

קבוצת מנרב מתאפיינת בניסיון רב שנים בתחומי הנדל"ן, התשתיות והתעשייה, ביכולות טכנולוגיות מתקדמות, בעוצמה פיננסית ובמעוף ניהולי אשר כל אלו מאפשרים לקבוצה לבצע פרויקטים רבים ומורכבים בישראל ובכל רחבי העולם. לחברה לקוחות גדולים בכל ענפי המשק והיא משתפת פעולה עם החברות המובילות בישראל.פארק המדע והטכנולוגיה –  CITY TECH - אשדוד

פארק המדע והטכנולוגיה - CITY TECH הינו פרויקט הדגל של חברת מנרב. הפארק ממוקם בסמיכות לכביש 4, על עורק תחבורה ראשי וכמו כן, נמצא בסמיכות לנמל אשדוד. הפארק משתרע על שטח של כ-50 דונם ומאכלס כיום עסקים מתחומים שונים למטרות משרדים ותעשיות עתירות ידע, תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים ביותר הנהוגים כיום בעולם.
הפארק בעל תכנון ארכיטקטוני מתקדם ביותר, המשלב נוחות ופונקציונליות מרביים. התכנון הגמיש של המבנים בפארק מאפשר יצירת סביבת עבודה אידיאלית לחברות השונות, ותכנון מפעלים עפ"י דרישות ספציפיות .
בכל המבנים משולבות מערכות תפעוליות באופן אינטגרלי המאפשרות יכולת תפקודית מקסימאלית. בבניינים משולבות גם הכנות למערכות מיזוג אוויר מרכזי, קווי תקשורת, מערכות חיסכון באנרגיה ומערכות שליטה ובקרה לתפעול ואחזקה ברמה הגבוהה ביותר. בין החברות השוכרות בפארק ניתן למצוא חברות "ביוטכנולוגיה", חברות "הייטק", "תעשייה מתקדמת", חברות שירותים שונות וכן חברות ספנות ושילוח בין-לאומיים.
בפארק ממוקם גם מרכז ה-LabHub – "מתחם מעבדות להשכרה" הראשון בישראל. המעבדות מיועדות ל"חברות הזנק". המתחם מתפרס על  כ-900 מ"ר ומציע מעבדות מאובזרות ושירותים נוספים וכן שטחים ציבוריים תומכים (חדרי ישיבות, משרדים, חדר אוכל, חדר שטיפה, מזכירות ועוד). המתחם מתאים לחברות קטנות ולחברות ביוטכנולוגיה גדולות כאחד ומציע שטחי מעבדה בגדלים  של 20 מ”ר עד 100 מ"ר, בנפרד.
החברות נהנות מהטבות ומענקים מעיריית אשדוד ומשרד התמ"ת  וכן מסביבת עבודה נעימה וייצוגית.
הפארק אשר נמצא בצמיחה מתמדת, מאפשר להנות מכל היתרונות של סביבת עסקים מתקדמת הפונה אל העתיד. 


מנרב סנטר - אשדוד

מנרב סנטר הינו מתחם חנויות אשר הוקם בשנת 1999 ומשתרע על שטח של כ- 25 דונם. קומת הקרקע במתחם כוללת 10,000 מ"ר שטח בנוי. הקומה העליונה נוספת כוללות  גם כ-10,000 מ"ר המחולקים לגדלים שונים.
המתחם מיועד לחנויות ורשתות. מנרב סנטר ממוקם במיקום מרכזי מתפתח ובעל סטנדרטים גבוהים. במתחם פועלים עסקים מסחריים רבים וביניהם ניתן למצוא רשתות מובחרות כגון שופרסל דיל, טרקלין חשמל, פרפקט ליין, תקשוב- CALL CENTER וחנויות רהיטים שונות.
המקום מציע פעילות עסקית מבוקר עד לילה, מאפשר נגישות לספקים ולקוחות, שטחי חנייה חופשיים ונרחבים הצמודים לחנויות ובס"ה חווית קנייה נוחה.

 


ביו פארק ירושלים

הפארק הביוטכנולוגי JBP הוא פרי תכנון ארוך שנים ויוזמה משותפת של המרכז הרפואי הדסה עין כרם והאוניברסיטה העברית בירושלים יחד עם חברת מנרב אחזקות בע"מ.

הפארק ממוקם בסמיכות למתחם הרחב של המרכז הרפואי הדסה עין כרם ולתשתיות המפותחות של הפקולטה לרפואה של האוניברסיטה העברית בירושלים אשר כוללים את בתי הספר לרפואה, לרפואת שיניים, לרוקחות, לריפוי בעיסוק ובתי הספר לבריאות הציבור.


למידע נוסף לחץ כאן

.


CITY TECH  הרצליה

CITY TECH  הרצליה, הינו פרויקט מסחר, משרדים ומגורים בצידה המערבי של הרצליה, בסמוך לקניון שבעת הכוכבים ולתחנת הרכבת. על קרקע של כ-145 דונם יוקמו כ- 500,000 מ"ר של מגדלי מגורים ומשרדים בני 20-50 קומות ושטח מסחר בקומות הקרקע. האדריכל אשר נבחר להוביל את הפרויקט הוא משה צור.